Írj nekünk

[javascript protected email address]

Prémium CallCenter munkatárs

Mit kell tudni a munkáról?

Főbb feladatok

Ha szerethető munkahelyet és jó csapatot keresel - ez az :) Közönségdíjas és Példakép Munkahely elismerést kaptunk a Szerethető Munkahelyek versenyében, amire nagyon büszkék vagyunk.

Jókedvű csapatunk kicsit több mint 100 fős és csoportokban dolgozunk. Rugalmas főnökeink vannak és kényelmes a munkahely, erről itt olvashatsz többet: https://esensekarrier.hu/hireink/milyen-egy-callcenterben-dolgozni/

A telefonos értékesítés megtanulható, ráadásul nálunk országos cégek meglévő ügyfeleit kell hívni, vagyis ez a prémium kategória.

Az álláshoz tartozó elvárások

Az állás betöltéséhez előnyt jelent, ha pozitív és nyitott vagy! Az sem árt, ha van igényed tanulni és fejlődni! Az eSense elismeri és ösztönzi a teljesítményt: https://esensekarrier.hu/hireink/ki-a-legjobb-versenyre-fel/

Amit kínálunk

Ami még fontos információ:
- 8 órás munkakör | 9:00-17:30 és 10:30-19:00
- teljesen bejelentett fizetés
- a betanulási időszakban (1-2 hónap) be kell járnod hétfőtől péntekig az irodába (13. kerület)
- a betanulási időszak után, két hetente két napot kell az irodában tölteni (13. kerület)
- mentorálás
- karrierlehetőség

Jövedelem

510 000 Ft

Helyszín

Budapest

Végzettség

nem elvárás

Munkarend

8 órás
#8órás#csakhétköznap#szupercsapat#sales
Mentsd el későbbre vagy küldd el valamelyik barátodnak ezt az álláslehetőséget!Elküldöm

Dolgozz velünk! Gyorsan és egyszerűen jelentkezhetsz az adatok kitöltésével!

+36

EsenseKarrier
_fbp
__utma
Ezzel a Google Analytics az oldal látogatóit különbözteti meg. Vizsgálja a felhasználó viselkedését az oldalon.
__utmb
Ezzel a Google Analytics vizsgálja az új munkamenetet.
__utmc
__utmt
__utmv
Ezzel a Google Analytics tárolja az oldal fejlesztői által egyénileg definiált látogatói paramétereket.
__utmz
Ezzel a Google Analytics tárolja, hogy a látogató honnan érkezett az adott aloldalra.