Írj nekünk

[javascript protected email address]

Telefonos ügyféltámogató munkatárs

Mit kell tudni a munkáról?

Főbb feladatok

Országos telekommunikációs cég online shopjába érkező telefonhívások fogadása, szerződéskötés és hosszabbítás, vásárlás támogatása, adminisztráció, jellemzően lakossági ügyfelekkel.

Az álláshoz tartozó elvárások

  • legyen középfokú végzettséged
  • szeress beszélni
  • légy pozitív pozitív és nyitott
  • érdekeljen a telekommunikációs terület
  • legyen call centerben szerzett ügyfélszolgálati (keresztértékesítéssel) vagy értékesítési tapasztalatod

Amit kínálunk

  • fix alapbér + jutalék
  • teljesen bejelentett fizetés – már az első munkanaptól
  • home office lehetőség – ehhez minden eszközt biztosítunk
  • kedvezményes dolgozói mobil előfizetés
  • 8 órás munkakör – hétfőtől péntekig 8:00-20:00 | havi 2 szombat 8:30-17:00
  • utazási támogatás; biztos háttér; modern irodai környezet
  • betanulási idő – 2 hét Budapesten – szállást biztosítjuk, ha nem a fővárosban élsz

Jövedelem

460 000 Ft

Helyszín

Budapest

Végzettség

Középfokú

Munkarend

8 órás
#homeoffice#8órás#sales#szupercsapat
Mentsd el későbbre vagy küldd el valamelyik barátodnak ezt az álláslehetőséget!Elküldöm

Dolgozz velünk! Gyorsan és egyszerűen jelentkezhetsz az adatok kitöltésével!

+36

2024. május

EsenseKarrier
_fbp
__utma
Ezzel a Google Analytics az oldal látogatóit különbözteti meg. Vizsgálja a felhasználó viselkedését az oldalon.
__utmb
Ezzel a Google Analytics vizsgálja az új munkamenetet.
__utmc
__utmt
__utmv
Ezzel a Google Analytics tárolja az oldal fejlesztői által egyénileg definiált látogatói paramétereket.
__utmz
Ezzel a Google Analytics tárolja, hogy a látogató honnan érkezett az adott aloldalra.