Írj nekünk

[javascript protected email address]

Digitális ügyfélszolgálati munkatárs

Román nyelven is beszélő Videóbankos ügyfélszolgálati kollégákat keresünk országos bankhoz!

Mit kell tudni a munkáról?

Főbb feladatok

  • VideoBankon vagy telefonon keresztül számlanyitás és pénzforgalmi műveletekre adott megbízások teljesítése
  • bejövő hívások fogadása (a bank vállalati és lakossági termékeivel és szolgáltatásaival kapcsolatban)
  • beérkező elektronikus levelek kezelése
  • bejövő hívásokhoz kapcsolódó adminisztráció

Az álláshoz tartozó elvárások

  • legyen ügyfélszolgálati tapasztalatod banki vagy egyéb területen
  • román nyelv: aktívan használd és folyékonyan beszéld
  • legyen minimum középfokú végzettséged és/vagy gazdasági végzettséged pályakezdőként
  • be tudj járni naponta az irodába, mert nincs home office
  • legyél pontos, precíz, és ügyelj a részletekre
  • legyél nyitott és pozitív

Az állás betöltéséhez előnyt jelent, de nem elvárás

  • ha banki szakügyintézői vagy közgazdasági végzettséggel rendelkezel

Amit kínálunk

  • fix alapbér+cafetéria+műszakpótlék
  • 8 órás munkakör – hétfőtől péntekig 8:00-16:30 vagy 12:30-21:00
  • teljesen bejelentett fizetés
  • támogató vezetők és csapat
  • modern iroda
  • biztos háttér

Egyéb információk

A munkavégzés helye: Budapest, Millenium Towers III. Irodaház (IX. kerület, Lechner Ödön fasor 8.)

Jövedelem

600 000 Ft

Helyszín

Budapest

Végzettség

Középfokú

Munkarend

8 órás
#8órás#országosbank#aktívangol#csakhétköznap
Mentsd el későbbre vagy küldd el valamelyik barátodnak ezt az álláslehetőséget!Elküldöm

Dolgozz velünk! Gyorsan és egyszerűen jelentkezhetsz az adatok kitöltésével!

+36

2024. május

EsenseKarrier
_fbp
__utma
Ezzel a Google Analytics az oldal látogatóit különbözteti meg. Vizsgálja a felhasználó viselkedését az oldalon.
__utmb
Ezzel a Google Analytics vizsgálja az új munkamenetet.
__utmc
__utmt
__utmv
Ezzel a Google Analytics tárolja az oldal fejlesztői által egyénileg definiált látogatói paramétereket.
__utmz
Ezzel a Google Analytics tárolja, hogy a látogató honnan érkezett az adott aloldalra.