Írj nekünk

[javascript protected email address]

Bankfióki munkatárs - személyes ügyfélszolgálat

Országos bankhoz keresünk banfióki munkatársat (nem telefonos, hanem személyes munkavégzéssel).

Mit kell tudni a munkáról?

Főbb feladatok

· lakossági termékek értékesítése meglévő és új ügyfeleknek,

· lakossági fedezetlen hitelekkel kapcsolatos tájékoztatás és ügyintézés,

· az ügyfelek szakszerű, gyors, pontos és udvarias kiszolgálása, tájékoztatása,

· pénzforgalmi termékekkel kapcsolatos információk nyújtása,

· banki igazolások, egyenlegközlők készítése,

· adminisztrációs feladatok teljes körű ellátása,

· ügyfélbetétek teljes körű kezelése.

Az álláshoz tartozó elvárások

Téged keresünk, ha van tapasztalatod:

· lakossági és/vagy vállalati hitelezésben,

· személyes vagy telefonos ügyfélkiszolgálásban,

· szakirányú középfokú végzettséggel/érettségivel rendelkezel,

· van minimum 1 év lakossági hitelezési tapasztalatod,

· nem okoz gondot a napi szintű bejárás a 9. kerületbe, mert nincs home office,

· pozitív és nyitott vagy!

Az állás betöltéséhez előnyt jelent, de nem elvárás

· értékpapír-ügyintézői jogi vizsga előny,

· lakossági jelzáloghitel és MFB Pont tapasztalat előny,

· felsőfokú végzettség és tárgyalóképes angol nyelvtudás előny.

Amit kínálunk

· fix alapbér + cafeteria;

· 8 órás munkakör – hétfőtől péntekig 8:00-17.30;

· biztos háttér;

· irodai környezet;

· támogató vezetők és csapat.

Jövedelem

600 000 Ft

Helyszín

Budapest

Végzettség

Középfokú

Munkarend

8 órás
#8órás#Budapest#Csakhétköznap
Mentsd el későbbre vagy küldd el valamelyik barátodnak ezt az álláslehetőséget!Elküldöm

Dolgozz velünk! Gyorsan és egyszerűen jelentkezhetsz az adatok kitöltésével!

+36

2024. július

EsenseKarrier
_fbp
__utma
Ezzel a Google Analytics az oldal látogatóit különbözteti meg. Vizsgálja a felhasználó viselkedését az oldalon.
__utmb
Ezzel a Google Analytics vizsgálja az új munkamenetet.
__utmc
__utmt
__utmv
Ezzel a Google Analytics tárolja az oldal fejlesztői által egyénileg definiált látogatói paramétereket.
__utmz
Ezzel a Google Analytics tárolja, hogy a látogató honnan érkezett az adott aloldalra.